Консультації

В даному розділі перераховані найпоширеніші запитання, які нам задають, і відповіді на них

Чи можна вилікувати цукровий діабет за допомогою хірургічного втручання, якщо препарати знижуючі рівень цукру не дають очікуваного результату (цукор крові все одно залишається високим)?

Так, можна. Більш того, хірургічне втручання - це дуже ефективний метод допомоги хворим на цукровий діабет 2 типу навіть у випадках, коли тривала традиційна медикаментозна терапія неефективна. Щоб оцінити можливість і перспективи саме Вашого хірургічного лікування - приїжджайте до нас на консультацію.

Чим відрізняється лапароскопічна рукавна резекція шлунка від традиційної порожнинної операції? Що краще вибрати?

Лапароскопічна рукавна резекція шлунку не поступається за ефективністю «відкритій» хірургії, але має ряд істотних переваг: більш легкий і комфортний перебіг післяопераційного періоду, менше ускладнень, кращий косметичний ефект, коротший період реабілітації.

Чи можна лікувати ожиріння хірургічним шляхом у літніх хворих з «букетом» супутніх хвороб (мені 65 років, вага 135 кг, є проблеми з серцем, суглобами ніг, високий тиск)? Чи безпечна операція в моєму віці? Дякую.

Можете. Будь-яке хірургічне втручання включає певні (більш-менш значні) ризики. Для їх оцінки необхідне ретельне доопераційне обстеження. Більшість факторів ризику можна усунути або, принаймні, значно знизити і тільки після цього - оперувати. Приходьте на консультацію.

Чи можна оперуватися, якщо раніше вже була невдала операція (бандажування шлунка, а потім зняття бандажу)? Дуже дякую.

Так. Ми маємо успішний досвід лікування таких пацієнтів. Думаю, ми зможемо допомогти і Вам!

У мене проблеми з хребтом (грижі) через підвищення ваги (145 кг). Радять оперативне лікування, але тільки після зниження ваги. Чи зможете Ви мені допомогти? Заздалегідь вдячний.

Так. Приходьте на консультацію.

Зайва вага практично повністю зруйнувала моє життя - я втратив роботу, хоча був менеджером вищої ланки, від мене пішла дружина до більш худого і «гарячого». Чи правда, що після операції моя потенція відновиться?

За статистикою, проблеми з тяжінням, потенцією і безпліддям виникають у 50% чоловіків з ожирінням. «Зайва» жирова тканина не допускає нормального вироблення чоловічих гормонів, провокуючи підсилення зовнішнього вигляду жіночої статі: часто у повних чоловіків жінкоподібні риси обличчя, «жіноча» фігура і високий тембр голосу. Операція по схудненню не тільки відновлює нормальні обмінні процеси, але і значно підвищує потенцію і лібідо.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ
Очікуйте, питання відправляється