НАШІ ЛІКАРІ
Тодуров Іван Михайлович
ТОДУРОВ ІВАН МИХАЙЛОВИЧ
Професор, лікар-хірург
ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Перехрестенко Олександр Васильович
  Перехрестенко Олександр Васильович
  Лікар-хірург вищої категорії
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Косюхно Сергій Вікторович
  Косюхно Сергій Вікторович
  Лікар-хірург вищої категорії
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Калашніков Олександр Олександрович
  Калашніков Олександр Олександрович
  Лікар-хірург вищої категорії
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Плегуца Олександр Іларійович
  Плегуца Олександр Іларійович
  Лікар-хірург вищої категорії
  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Потапов Олексій Андрійович
  Потапов Олексій Андрійович
  Лікар-хірург першої категорії
  ДЕТАЛЬНІШЕ

Про Центр

Шість років тому в Україні вперше була проведена операція, яка у світі вважається «золотим» стандартом лікування ожиріння. Перед стартом завідувач відділу хірургії травного каналу та трансплантації кишківника Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова професор Іван Тодуров кілька місяців формував команду молодих, але вже досвідчених лікарів –науковців. Ефективність методу доктор медичних наук Іван Михайлович Тодуров випробував на собі.

«Тільки схуднувши на 90 кілограмів (а важив я 180!), я отримав повне моральне право говорити іншим: вам необхыдно боротися з вагою. Не всі знають, що коли ми наїдаємо зайві кілограми, ми тим самим скорочуємо своє життя. Статистика невблаганна- люди з ожирінням живуть на 15-20 років менше відведеного їм терміну... Особисто для мене найскладнішим за півтора року мого схуднення було те, що тричі довелося міняти гардероб. Навіть взуття тепер ношу на два розміри менше! Але це ж справжні  дрібниці у порівнянні з набутим здоров'ям, радістю повноцінного життя та почуттям внутрішньої гармонії!» - ділиться Іван Тодуров.

Унікальна зустріч унікальних лікарів.
Іван Тодуров (Україна) і Мел Фобі (США) - два баріатричних хірурга,
ОСОБИСТО які випробували на собі дію хірургічного методу в боротьбі з ожирінням.

 

Команду українських професіоналів регулярно запрошують на міжнародні семінари та конференції з лапароскопічної хірургії ожиріння та обміну речовин. Таким чином практикуючі вчені-хірурги з України не лише діляться своїми знаннями, але й отримують доступ до всіх новітніх світових досліджень на тему ожиріння.

Центр інноваційних медичних технологій