Наталя

Наталя
Наталя

24 червня 2015

Привіт, дорогі друзі по нещастю!

Мене звати Наталія. Маю велику надію, що моя історія буде корисною комусь. Я завжди була повною, скільки себе пам'ятаю. Батьки худі і стрункі, а я... вдалася в не найкращу гілку роду. У дитинстві я думала, що Генетика - це така злюща відьма (її часто згадували батьки). Саме вона позбавляє мене пиріжків, цукерок і повітряних тістечок. Моє життя завжди була схожа на боротьбу: з зайвими кілограмами, зі своїми звичками, суспільством.

І все ж, навіть з вагою в 120 кг я відчувала себе добре. Будувала кар'єру, вийшла заміж. Народила доньку... і поправилася ще на 20 кг. Самостійно скинула 10, але залишилися 130 кг істотно заважали мені жити: катастрофічно швидко почав підніматися цукор в крові, почався процес відшарування сітківки. Забігаючи наперед скажу: зараз все нормально. На цьому етапі до хвороб приєдналася депресія. Боєць по життю, я не розуміла, чому скинути зайву вагу не виходить, адже я докладаю стільки зусиль! Я усвідомила, що самостійно схуднути не можу. Мені потрібна допомога.

Я стала читати статті, побачила по телевізору програму про лікування важкоатлетів в США і стала цікавитися, хто займається цією проблемою в Україні. Була здивована, що за все в чотирьох трамвайних зупинках від мого будинку знаходиться мій порятунок - інститут Шалімова, де професор І.М. Тодуров з командою кожен день робить подібні операції. В голові не вкладалося! Кожен день я проїжджала мінімум два рази мимо, і навіть не здогадувалася, що порятунок поруч...)))

На операцію йшла без страху, все було усвідомлено. Хочу сказати, що після лікарні змогла продовжити грудне вигодовування своєї молодшої дочки. Завдяки уважному ставленню до себе і своєчасному прийому призначених вітамінів і препаратів годування на стані кісток і зубів не відбилося.

Основна вага «втратила» за 3 місяці. І зараз я важу 78 кг.

Причину свого феєричного схуднення не приховувала, хоча колеги мені не вірили, та й не вірять зараз. Простіше повірити в чудодійну властивість диво-ягід годжі, ніж в те, що проблему можна вирішити хірургічним шляхом.

У міру того, як я приходила в форму, стан моєї старшої дочки погіршувався - через проблеми з ендокринологією дівчинка стрімко набирала вагу. Двічі вона набирала по 20 кг всього за місяць, в 14 років важила вже 90 кг!

У всьому світі говорять про те, що у підлітків операції при їх гострої необхідності треба здійснювати якомога раніше, поки не почалися незворотні процеси в організмі. І тільки у нас, в Україні, щоб прооперувати неповнолітньої дитини необхідний дозвіл Центрального комітету з питань етики МОЗ України, якого немає вже 3 роки !!! А звернення щодо вирішення цього питання до Міністерства охорони здоров'я безрезультатно. Я знову звернулася за допомогою до Івана Михайловича Тодурову.

Він взяв відповідальність за здоров'я і життя моєї дитини і дав шанс на повноцінне життя моєї дочки. 10 червня 2015 року вона була прооперована. Це наймолодша пацієнтка на пострадянському просторі. За перші два тижні після операції вона вже скинула 10 кг, добову дозу гормонів доктора змогли зменшити вдвічі, вона знову починає нормально ходити. В її очах надія на майбутнє, а я вірю, що в свій час, всупереч усім прогнозам, вона зможе подарувати мені онуків!

Висловлюю щиру подяку і вдячність доктору Тодурову за ЧОЛОВІЧИЙ, ЛЮДСЬКИЙ і ПРОФЕСІЙНИЙ вчинок. Всій команді - величезне спасибі! За увагу, доброту і професіоналізм!

Всім удачі!

З повагою,

Антощішіна Наталя