Надія

Надія
Надія

На Батьківщину - за здоров'ям!

Добридень!

Хочу поділитись своєю історією. Мене звуть Надія Асабін, мені 58 років, досить довго я живу в Ірландії. У 2005-му році я захворіла на цукровий діабет II типу, страждала від підвищеного холестерину і кров'яного тиску. Останнім часом ноги набрякали все більше, таблетки я пила жменями, але цукор нестримно піднімався все вище і вище. З травня 2012-го я вже перейшла на інсулін.

Ще 5 років тому мій чоловік показав мені статтю в англійському журналі «Наука», де йшлося про те, що операції від ожиріння виліковують і від цукрового діабету. Я просила свого ендокринолога призначити мені операцію, але у відповідь чула відмову. Вага моя дійшла до 110 кг (це при зрості 174 см).

Якось на одному з форумів я прочитала історію чудесного зцілення дівчини Оксани, написала їй, і вона мені розповіла, що її врятували в клініці Шалімова, професор Тодуров Іван Михайлович. Я навіть уявити не могла, що у нас, в Україні, роблять такі складні неординарні операції.

Потім я дізналася, що доктор Іван Тодуров і сам наважився на подібну операцію. Ніде правди діти, що ця новина стала останньою краплею для прийняття доленосного рішення. Я подзвонила в клініку і домовилася з професором про час мого візиту, і відправилася з Ірландії в Україну. 1-го жовтня о 12:00 я була вже на прийомі у лікаря. Чесно кажучи, переживала і хвилювалася страшно. Але вже після 10 хвилин розмови з Іваном Михайловичем я заспокоїлася, моє хвилювання розсіялось, як туман.

Операцію, яка називається біліопанкреатичне шунтування, зробили 4 жовтня 2012. Так, було страшнувато, але увага і турбота, якими оточували мене в клініці, залишаться в пам'яті назавжди. Спасибі вам велике за вашу увагу, доброту і підтримку. Зараз, а пройшло тільки 7 місяців після операції, моя вага знизилась з 110,5 до 70 кг, тиск 120/80, як у космонавта, пройшла набряклість ніг, цукор нормалізувався. І все це - без єдиного препарату.

Люди добрі, хто страждає на діабет ІІ типу та ожиріння, не сумнівайтеся, довіртеся хірургам і робіть операцію, скільки б це не коштувало, - життя дорожче за все.

Взагалі я вважаю, мені дуже пощастило, що я потрапила в клініку Шалімова. Всі хірурги досвідчені, компетентні. Справжні професіонали. Всім вам низько вклоняюсь, величезне спасибі, цілую ваші золоті руки.