Олена

Олена
Олена

Дивно усвідомлювати, що коли тобі вже майже 40 - а життя-то, виявляється, тільки починається, як не банально це звучить. «Захоплює дух» від того, що розумієш, що якби не ці незвичайні, чудові, найкращі люди - Лікарі з самої великої літери, які творять своїми руками ДИВА, то напевно життя вже закінчилася б.
Так, напевно, найважче - прийняти рішення. Так, дуже страшно... Але повірте, що забуваєш про той найважчий час дуже швидко, тому що результат не змусить себе чекати.
Напевно, звичайній людині важко зрозуміти, що можна радіти навіть тому, що ти можеш ходити, дихати як всі нормальні люди і від цього отримувати задоволення. Відчуття польоту з'являється через 4-4,5 місяці. Абсолютна ейфорія. Починаєш розуміти, що весь останній час життя проходила десь поруч, а зараз все змінилося, причому на стільки радикально, що просто зносить голову. Змінилося все: образ, стиль життя, ставлення до себе самої, з'явилося бажання жити, додалося «яскравих фарб» в свідомість... неможливо все описати.
А далі для жіночої половини людства: Дівчата! Як приємно отримувати компліменти і розуміти, що тобі самій починає подобатися твоє відображення в дзеркалі!
Величезне СПАСИБІ лікарям за те, що вони все це подарували. Я не знаю, які потрібно знайти слова, що б висловити подяку цим людям за те, що вони зробили для мене і ще дуже багатьох пацієнтів. Хай вони будуть здорові, щасливі, удачі їм у всіх починаннях. Нехай кожен день приносить їм радість і задоволення від того, що вони роблять.

Із задоволенням поділюся пережитими відчуттями і відповім, по можливості, на питання, що цікавлять. Моя ел.пошта: maslei.lena@mail.ru

Олена, м.Трускавець