Олеся

Олеся
Олеся

Єдиний метод, який позбавив на завжди Олесю від зайвої ваги - метод біліопанкреатіческой шунтування в поєднанні з «рукавною» резекцією шлунка.

Добридень! Мене звуть Іванова Алеся, мені 39 років. Моя вага становила 177 кг, при зрості 170 см. Самопочуття, відверто кажучи, було жахливе: в першу чергу підвищений артеріальний тиск, ріжучі болі в спині, сильне і гучне хропіння, проблеми при ходьбі, незручність в громадському транспорті.

Я сама намагалась «скинути» зайві кілограми: сиділа на тривалих і виснажливих дієтах, активно займалася спортом, але на жаль, все безрезультатно - вага повертався до попереднього і навіть більше... Брала участь у проекті «Зважені та щасливі», де з великими зусиллями втратила 30 кг, які незабаром повернулися. Зі статті в газеті «Факти» отримала пропозицію про допомогу від професора Тодурова Івана Михайловича. На щастя, в січні 2012 р, я особисто познайомилася з прекрасним лікарем - Іваном Михайловичем, який працював в Інституті хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова. Він твердо пообіцяв кардинально змінити, моє життя, запропонувавши варіант хірургічного лікування ожиріння! Недовго думаючи, я зважилася на операцію.

У лютому, мені зробили біліо-панкреатичне шунтування (одну з найефективніших операцій, яка виконується хірургами лише найвищого рівня в небагатьох спеціалізованих клініках Європи та США через її технічної складності, і яку з успіхом почали використовувати в Україні фахівці з Інституту). І моє життя дійсно змінилася: покращилось самопочуття, стабілізувався артеріальний тиск, нарешті припинився храп, і при всьому цьому, я можу їсти все, не дотримуючись жодних виснажливих дієт. Хочу сказати слова подяки, за те, що моє життя стало краще.

Через п'ять місяців після операції, моя вага склала 111 кг, і це ще не все, я продовжую рухатися до своєї мрії, моїм заповітним 80 кг...

Для бажаючих поспілкуватися зі мною залишаю свій контактний номер телефону: +38 (097) 059 15 88.

Алеся, м. Кременчук