«Добре здоров'я на Інтері»: як позбутися від зайвої ваги?

2020/09/08

 

Іван Тодуров в ток-шоу «Добре здоров'я на Інтері» розповів про грядущу епідемію ожиріння.

Чому люди в цілому світі поправляються?

Які основні причини набору ваги?

Як можна позбутися зайвих кілограмів?

З кожним роком тема надмірної ваги стає все більш актуальною. І більшість людей добре знають, наскільки небезпечними можуть бути зайві кілограми: вони призводять до задишки, болю в суглобах, розвитку гіпертонії і діабету другого типу. Так що ж таке ожиріння - естетична проблема або серйозне захворювання? Чи може людина з надмірною вагою бути абсолютно здоровим? Які причини викликають ожиріння?

Одна з найбільш використовуваних формул для вимірювання ожиріння - індекс маси тіла (ІМТ), який отримують діленням ваги людини (в кілограмах) на його зростання (в метрах) в квадраті. Прийнято вважати, що людина з ІМТ, який дорівнює або перевищує 30, страждає від ожиріння, а людина з ІМТ, який дорівнює або перевищує 25, має зайву вагу. До студії ток-шоу прийде телеведучий Дмитро Чистяков, для якого велика вага - частина його зоряного іміджу. Як будь-який чоловік, він любить поїсти і ніколи не відмовляє собі у смачненькому. Але нещодавно Дмитро задумався про схуднення. Тепер він займається спортом і правильно харчується, навчився готувати корисну їжу і стежити за режимом. Скільки кілограмів він втратив за час карантину? Чи складно підтримувати вагу в нормі? Як утримати баланс між іміджем і здоров'ям?

Також в студію «Доброго здоров'я на Інтері» прийде молода красуня вагою в 160 кілограмів - Іспанка Станку. Середньовічні художники напевно писали б з неї картини. Але чи задоволена вона сама своєю зовнішністю, вагою і станом здоров'я? Які небезпеки підстерігають жінку із зайвою вагою? Ще одна героїня ток-шоу - Юлія Перехрест - більше 10 років не могла приборкати апетит. Що змусило її почати боротьбу із зайвими кілограмами? Як їй вдалося схуднути на 40 кг? І що потрібно робити, щоб знову їх не набрати?

Як правильно худнути? Що таке збалансоване харчування? Як привчити дитину із зайвою вагою до корисної їжі? Кому показана баріатрична операція? І скільки кілограмів вдається скинути завдяки хірургічному втручанню? Розібратися в цих та інших питаннях допоможуть експерти ток-шоу, а також професор, хірург, заслужений лікар України Іван Михайлович Тодуров.

Джерело: https://youtu.be/8pDDdiP5YgQ